Jak medialne prostytutki PiS-uaru szczują na młodych lekarzy

Reżimowa telewizja, obficie finansowana z pieniędzy Polaków, a do tego zastępy użytecznych idiotów PiS-uaru w mediach społecznościowych umiejętnie szczują na protestujących młodych lekarzy. Propaganda przypomina czasy Gomułki. Zdjęcia mające przedstawiać egzotyczne wakacje w Tanzanii czy Kurdystanie pochodzą z okresów pracy na misjach medycznych. Prawicowe przygłupy z okolic Sekty Smoleńskiej tropią „agenturę niemiecką” wśród rezydentów. W internecie furorę zaczął robić materiał Wiadomości TVP z marca 2016 roku pt. „Dlaczego brakuje lekarzy?”, w którym informowano o niskich pensjach lekarzy rezydentów. Z nagrania mogliśmy się dowiedzieć, że lekarze wyjeżdżają bo często nie ma miejsc specjalizacyjnych i za mało zarabiają. W trakcie nagonki adresowanie linku podmieniono.

Piotr Zaremba, publicysta „Sieci” podsumował „dziennikarzy” TVPiS:

Ale kiedy zarabiająca 40 tysięcy miesięcznie prezenterka TVP szczuje nad paskiem „Niewdzięczni lekarze”, mam poczucie, że sięgnęliśmy granic absurdu.

Czego domagają się młodzi lekarze? Oto lista postulatów:

1. Zwiększenie nakładów na ochronę zdrowia do poziomu europejskiego nie
niższego niż 6,8 PKB w przeciągu trzech lat.
2. Likwidację kolejek.
3. Rozwiązanie problemu braku personelu medycznego.
4. Likwidację biurokracji w ochronie zdrowia.
5. Poprawę warunków pracy i płacy w ochronie zdrowia.

800 mln złotych na TVP, gdzie panie lub panowie czytający z ekranu zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Oni są zbędni. Lekarze w sytuacji, gdy społeczeństwo w szybkim tempie się starzeje są niezbędni. III/IV RP nie jest normalnym krajem. Tylko tu, rezimowa telewizja publiczna transmituje co miesiąc spędy obłąkańców oddających hołd „poległym”. Koncesjonowani narodowcy na swoje marsze zapraszają pachołków obcych stolic. Dziedzictwo „świętego” Lecha? „Za zdradę kula w łeb”, jak napisał Autor tekstu „This is WAR!”. W trakcie niedawnego wiecu pod hasłem „Uwolnić Janusza Walusia” powiedziano: „Oby wszyscy zdrajcy i sprzedawczycy bojowników o wolne i silne narody doczekali się swojego 10 kwietnia, karzącej ręki sprawiedliwości”. Nic dodać, nic ująć.

Na podstawie: wp.pl/press.pl

PISuar telewizyjny

pis

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*