Międzynarodowi Żydzi kontra IPN – w tle Leon Degrelle i David Irving

Kontrola nad przeszłością to wypróbowany sposób Lobby na dominująca pozycję w USA i Europie. Zatrudnienie w Instytucie Pamięci Narodowej Arkadiusza Wingerta, który wydawał m.in. książki autorstwa Davida Irvinga i Leona Degrelle, wywołało wściekłość międzynarodowych Żydów. Centrum Szymona Wiesenthala zarzuca Wingertowi, że jego wydawnictwo opublikowało książki „notorycznego brytyjskiego negacjonisty Holokaustu”. Wyznawcy religii Holocaustu uznali, że „haniebną farsą” było powierzenie Wingertowi odpowiedzialności za publikowanie prac poświęconych ofiarom II wojny światowej, biorąc pod uwagę, że publikował on prace Irvinga, a także belgijskiego kolaboranta nazistów Leona Degrelle – pisze Associated Press. Jeśli IPN chce zachować odrobinę wiarygodności, musi natychmiast zakończyć swe relacje z Wingertem i powstrzymać wszelkie próby podważania historii Holokaustu w Polsce, domaga się Mark Weitzman z Centrum SW.

IPN oświadczył, że prezes Instytutu Jarosław Szarek, zatrudniając Arkadiusza Wingerta, „brał pod uwagę jego dotychczasowe doświadczenie w branży wydawniczej i znajomość specyfiki rynku księgarskiego, kierując się jednocześnie zasadą, że dobór doradców i kształtowanie składu kadry kierowniczej IPN jest wyłączną kompetencją Prezesa Instytutu”.

My oczywiście mamy gdzieś postękiwania holocaustycznych kapłanów. Leona Degrelle nie trzeba przedstawiać. Polecamy jego teksty na łamach kwartalnika „Szczerbiec” oraz książkę objętą naszym patronatem medialnym – „Apel do młodych Europejczyków”. David Irving to jeden z najbardziej znanych demaskatorów religii Holocaustu. W 155. numerze „Szczerbca” polecamy wywiad z polskim tłumaczem jego książek oraz publikowany po raz pierwszy – specjalnie dla tego najstarszego nacjonalistycznego magazynu w Polsce – fragment jego najnowszej książki „Wojna Himmlera”, poświęconej jednemu z najważniejszych przywódców III Rzeszy. Szczegóły wydawnictwa TUTAJ.

Na podstawie: dziennik.pl/nacjonalista.pl

Mark Weitzman – koszerny łowca „nazistów” nienawidzący książek

CSWJew

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Toż książki Irvinga były sprzedawane w Empiku (będącym własnością kapitału izraelskiego). Nie wiem, jak teraz (trzeba by to sprawdzić), ale jeszcze kilka lat temu książki Irvinga brylowały tam na półkach.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*