Japonia dba o porządek: Przez 6 miesięcy przyjęto 3 „uchodźców”

W pierwszej połowie 2017 roku Japonia przyjęła trzech „uchodźców”, choć otrzymała w tym czasie rekordowe 8561 wniosków o azyl – wynika z opublikowanych 3 października danych rządu. Według Reutera, to dowód niechęci japońskiego społeczeństwa do przyjmowania obcokrajowców.

W pierwszej połowie 2016 roku Japonia przyjęła zaledwie czterech uchodźców, podczas gdy liczba złożonych w tym okresie wniosków azylowych wyniosła ponad 5 tysięcy. Organizacja praw człowieka Human Rights Watch określiła politykę uchodźczą władz w Tokio jako „katastrofalną”. Zwolennicy restrykcyjnego systemu azylowego w Japonii argumentują, że liczba składanych wniosków azylowych drastycznie wzrosła od 2010 roku, gdy osobom ubiegającym się o azyl zaczęto pozwalać na pracę po upływie pół roku od złożenia wniosku do czasu jego rozpatrzenia. „Wydaje się, że przybyło osób, które nadużywają procedury ubiegania się o status uchodźcy” – podkreślił przedstawiciel ministerstwa sprawiedliwości Japonii odpowiedzialny za rozpatrywanie wniosków azylowych.

Jeden naród, jedna cywilizacja, kultura i rasa – informowaliśmy jakiś czas temu, w jaki sposób postrzegają Japonię jej czołowi politycy. W trakcie, gdy europejscy politycy zachęcają wręcz obcych do przybywania na Stary Kontynent, Kraj Wschodzącego Słońca jest oazą zdrowego rozsądku. Wydaje się, iż w zamerykanizowanym i pochłoniętym przez konsumpcjonizm narodzie tli się jeszcze płomień nacjonalizmu. Japonia dla Japończyków!

Na podstawie: bankier.pl/nacjonalista.pl

Japonia

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*