Polscy nacjonaliści i pamięć o rodakach kontra medialna Antifa

Polacy w Wielkiej Brytanii dbają o narodową pamięć. W Brandon, Suffolk, odsłonięto kolejny pomnik, poświęcony naszym bohaterom. Monument ustawiono na lokalnym cmentarzu, a katolickie modlitwy poprowadził ks. Zając. W uroczystości, na którą przybyło ponad 300 osób, uczestniczyła delegacja Narodowego Odrodzenia Polski.

Wydarzenie miało też i swoją kabaretową otoczkę. Reporterka regionalnego pisma „Thetford & Brandon Times”, Lucy Begbie uznała (na poważnie!), że jest to pomnik „Polaków walczących z antysemityzmem” (!!!), zw związku z czym udział patriotów polskich w takim wydarzeniu jest niepokojący. Ostrze ataku poszło oczywiście na NOP, które (niejako tradycyjnie) określono jako organizację „neonazistowską”. Tym razem lewacka kosa trafiła na polski kamień – w wyniku zorganizowanej akcji lokalnych środowisk polskich w ciągu kilku dni redakcja TB Times” dokonała korekty, prostując zamieszczone w reportażu kłamstwa, pozostawiając jedynie swoje głupawe, lewackie opinie.

Niestety, atak lewicowej gazety na Polaków miał jeden nieprzyjemny akcent: po publikacji tekstu dokonano znieważania pomnika, kradnąc i niszcząc umieszczone na nim szarfy. Sprawą zajęła się lokalna policja.

Chcący udzielić wsparcia finansowego dla prowadzonych akcji narodowych proszeni są o dokonywanie wpłat:

Zagranica poprzez PayPal: whiterescue.thirdposition@gmail.com (tytułem White Rescue)

Polska: Instytut Trzeciej Pozycji, 98 1600 1462 1813 2684 4000 0001 (tytułem: działalność statutowa)

info@nop.org.pl
Wstąp do NOP – wypełnij formularz rekrutacyjny (kliknij!)

SONY DSC

SONY DSC

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*