„Uwolnić Janusza Walusia!” – nacjonaliści solidarni z bohaterem

Janusz Waluś – bohater, człowiek kóry miał odwagę bronić Cywilizacji przeciwko Destrukcji. Więzień murzyńskiego reżimu RPA. Człowiek-Legenda. Od wielu lat różne środowiska w Polsce bronią prezentowanych przez niego wartości i domagają sie jego uwolnienia z więzienia, w kórym odbywa karę za zlikwidowanie komunistycznego bandyty.

W środę 27 września kolejna taka akcja, pikieta pod siedzibą MSZ, zorganizowana została w Stolicy. Wśród obecnych była także córka Janusza – Ewa Waluś. W imieniu NOP przemawiała Marzena Dobner, prezentując twarde i niezmienne stanowisko nacjonalizmu w „Sprawie Walusia” – jakże inne od politycznie poprawnego bełkotu „prawicy”, którą stać co najwyżej na „humanitarną” argumentację, „że Waluś odsiedział już swoje i dlatego powinien z więzienia wyjść”.

Przedstawicielka NOP powiedziała m.in:

Czyn Janusza Walusia, jakim było zabójstwo komunisty i terrorysty Chrisa Haniego w kwietniu 1993 roku, bywa rozpatrywany w kategoriach zerojedynkowych. Zabił, więc należy mu się kara. Popełnił zbrodnię, a przecież – jak rzekomo naucza Bóg czy etycy – nie wolno zabijać. Niewielu zapewne ma odwagę pomyśleć o zbrodni, jako o wyższej konieczności.

Tymczasem czym była antyburska, proradziecka działalność Haniego? Czym były morderstwa żołnierzy, policjantów i cywilów, jak nie zdradą? Drodzy Państwo, to była zdrada, i to nie tylko białych, ale także czarnych mieszkańców RPA. Hani dokonał zamachu na cywilizację porządku i drogi ku dobrobytowi Republiki Południowej Afryki, pogrzebał dziedzictwo pracowitych Burów. Musiał zginąć, by zastopowana została zbrodnicza eksterminacja białych ojców RPA.

Janusz Waluś, zabijając Haniego, postąpił w istocie tak, jak niegdyś w Rumunii członkowie Legionu Michała Archanioła, likwidując wrogów i zdrajców nacjonalistycznej, wolnej od komunistycznych i żydowskich wpływów Rumunii. Podobnie jak czyny rumuńskich legionistów, również bohaterski i odważny czyn Walusia przypomina nam odwieczną prawdę, że dla wrogów ani zdrajców narodu nie ma litości, nie ma przebaczenia. Nacjonalizm, narodowy radykalizm, nigdy nie były ani nie są równoznaczne z tanim humanitaryzmem, biernością ani bezwzględnym przebaczeniem. Wrogowie i zdrajcy muszą ponieść karę, i to nie tylko wieczną, ale jak najbardziej doczesną, ziemską.

Jako przedstawiciele Narodowego Odrodzenia Polski nie godzimy się, by nazywać Janusza Walusia terrorystą. Nie jest też ostatnim Wyklętym, ale jeśli już, to Niezłomnym – wiernym ideałom do końca i w każdych, nawet najtrudniejszych okolicznościach. Janusz Waluś nie zasługuje na wolność tylko dlatego, że odbył wieloletni wyrok albo że jest przedstawiany jako rasista czy terrorysta, nielubiany przez polityczny mainstream. Zasługuje zarówno na wolność, jak również na szacunek, bo 10 kwietnia 1993 roku postąpił ze wszech miar słusznie. Mało tego, za swój bohaterski czyn nie powinien stanąć przed sądem. Zarówno biała, jak i czarna społeczność RPA powinny mu dziękować, że uwolnił kraj od kreatury, jaką był Hani.

Co ciekawe, znacząca jest data tej świętej egzekucji – 10 kwietnia. Oby wszyscy zdrajcy i sprzedawczycy bojowników o wolne i silne narody doczekali się swojego 10 kwietnia, karzącej ręki sprawiedliwości.

Wolność dla Janusza Walusia! Wolność dla bojowników o wolność silnych narodów!

Chcący udzielić wsparcia finansowego dla prowadzonych akcji narodowych proszeni są o dokonywanie wpłat:

Zagranica poprzez PayPal: whiterescue.thirdposition@gmail.com (tytułem White Rescue)

Polska: Instytut Trzeciej Pozycji, 98 1600 1462 1813 2684 4000 0001 (tytułem: działalność statutowa)

info@nop.org.pl
Wstąp do NOP – wypełnij formularz rekrutacyjny (kliknij!)

fw1

fw2

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*