Represje Systemu: Więzienie dla nacjonalisty za wpisy w internecie

Im więcej demokraci mówią o wolności, tym bardziej zaciska się pętla nad tymi, którzy występują przeciwko Systemowi i jego „dobrodziejstwom”. Gwałcący białe dzieci i kobiety Azjaci/Afrykanie otrzymują wyroki w zawieszeniu lub zostają uniewinnieni, zaś nacjonaliści za wyrażane opinie otrzymują kary bezwzględnego więzienia. Przekonał się o tym Lawrence Burns, który za nazwanie międzynarodowych Żydów „pasożytami” i „larwami w umierającym ciele” został pierwotnie skazany na 4 lata (!) więzienia – ostatecznie po apelacji wyrok zmiejszono do 2 lat i 6 miesięcy.

Lawrence nie załamał się i nie kajał się przed kamerami, jak czynią to niektórzy. W liście do kolegów napisał m.in:

Wciąż twierdzę, iż przyłączenie się do nacjonalistycznej walki było najlepszą decyzją w moim życiu. Bycie nacjonalistą to odmienne życie niż to oferowane przez dekadencki i pusty świat wokół nas. Bycie częścią tej wspólnoty pozwala odnaleźć znaczenie i wyższy cel w życiu, którego nie może zapewnić egoistyczny, materialistyczny, pełen zombies współczesny świat.

Potępienie ze strony zdrajców nie ma dla mnie znaczenia, gdyż stanę przed wyższym Sędzią, który ma inne spojrzenie niż oni. Zawszę wybiorę trudną drogę, na której miłość, braterstwo, wspólnota i tradycja wciąż mają znaczenie, a nie „łatwe życie” pełne konformizmu. Oni nie mogą ugasić tego świętego i najpiękniejszego płomienia Tradycji. Pomimo ich wszystkich prób, będzie on tym jaśniejszy, im większym próbom zostaniemy poddani. Dlatego też na końcu to my zwyciężymy, będziemy zawsze stać wyprostowani wsród ruin. Dlatego też, tak długo jak my jesteśmy z Bogiem, on jest z nami, a nasze zwycięstwo jest tak samo pewne, jak wschód słońca o poranku.

Total solidarity with Lawrence and all British comrades!

Na podstawie: nacjonalista.pl

LB

Brytyjscy nacjonaliści: Głównym wrogiem międzynarodowy Żyd! from Trzecia Pozycja on Vimeo

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Taka postawa to przykład prawdziwego męstwa i odwagi.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*