Radykalna walka: Nordendagarna 2017 – zjazd Nordyckiego Ruchu Oporu

„Radykalna walka” – tarcze z takim napisem często pojawiały się w przeszłości na ulicach szwedzkich miast. Ponad 200 delegatów wzięło udział w corocznym zjeździe Nordyckiego Ruchu Oporu w Szwecji. Na nic nagonki „antyfaszystów” i żydowskich mediów – organizacja przyciąga coraz to nowych działaczy, których prawdziwym wyróżnikiem jest bezkompromisowość oraz ideowy radykalizm. Oprócz wykładów i dyskusji na tematy ideologiczne dla uczestników przewidziano także program sportowy.

Simon Lindberg, lider Nordyckiego Ruchu Oporu, zapowiedział w niedalekiej przyszłości oficjalne utworzenie islandzkiej części organizacji. Podkreślił także znaczenie pozytywnego podejścia do życia oraz gotowości do poświęceń dla Sprawy. Kandydaci NRO mają wziąć udział w wyborach parlamentarnych i samorządowych. Zmiany zaszły także w redakcji portalu Nordfront – szwedzkiego odpowiednika Dziennika Narodowo-Radykalnego Nacjonalista.pl.

Hell Seger!

nd1

nd2

Nordendagarna 2017 – doroczny zjazd Nordyckiego Ruchu Oporu from Trzecia Pozycja on Vimeo.

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*