Front Tradycji – obóz letni u stóp Etny 2017

Włoscy tradycjonaliści po raz kolejny przybyli na Sycylię, gdzie u stóp słynnego wulkanu Etna odbył się kolejny obóz formacyjny dla podążających drogą rewolty przeciw współczesnemu światu. Wydarzenie zorganizowali działacze Comunita Militante Raido oraz Centro Studi di Formazione Tradizionale Heliodromos – ci ostatni od blisko 40 lat realizują wytyczne Juliusa Evoli i Rene Guenona.

Pobudka wraz z pierwszymi promieniami słońca, praca fizyczna, dyskusje na tematy ideowo-polityczne, zawody sportowe, wspinaczka w 40-stopniowym upale na szczyt majestatycznej Etny – wszystko to, aby zabić burżuja, który mieszka w każdym z nas i nabrać sił na kolejne miesiące walki o Tradycję i normalność.

Najważniejsze, najistotniejsze jest, aby powstała nowa elita, która poprzez intensywny wysiłek określi, zgodnie z intelektualnym rygorem i absolutną bezkompromisowością, ideę w imię której powinniśmy się zjednoczyć i zrealizuje ją przede wszystkim w postaci nowego człowieka, człowieka oporu, wyprostowanego dumnie pośród ruin. Jeśli dane nam będzie przejść ten okres kryzysu i chwiejnego, złudnego porządku, tylko do takiego człowieka należeć będzie przyszłość.

Julius Evola

ft2

ft1

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*