Adolf Hitler na 1000 lat – spór demokratycznych przygłupów

„Hitler był lewakiem” – to tytuł z okładki jednego z tygodników, który wywołał klasyczną gównoburzę wśród demokratycznych przygłupów z lewicy i prawicy. Czego się dowiadujemy z epokowego tekstu? Adolf Hitler jako typowy lewak był wegetarianinem i obrońcą praw zwierząt. III Rzesza zaś była typowo lewicowym państwem, które wprowadziło hojne programy socjalne w zamian za głęboką ingerencję w życie obywateli. Fuehrer był „żyjącym na kocią łapę perwersem”, „przez większość czasu pod wpływem narkotyków”, do tego „wegetarianinem i obrońcą praw zwierząt” oraz zwolennikiem aborcji i eutanazji. „Nawet ubiór Hitlera, prosty mundur bez dystynkcji, był tylko małpowaniem ascetyzmu pierwszych bolszewików”, dowodzi Autor. W odpowiedzi na łamach Wyborczej wypowiadali się „eskperci”:

Proponujemy iść dalej. Fuehrer lubił owsiankę i spaghetti  – grono neonazistów/lewaków w naszym kraju z pewnością się powiększyło. Hojne programy socjalne, ingerencja państwa w życie obywateli, hmmm, czy to nie przypomina III RP? Wegetarianie i obrońcy praw zwierząt, pokażcie wytatuowane na Waszych ramionach swastyki!

Powojenny antyfaszyzm jest z pewnością schorzeniem psychicznym. Reductio ad Hitlerum zamyka usta niepokornym – w użyciu tego narzędzia specjalizują się środowiska lewicowo-liberalne. Z kolei ich mentalni odpowiednicy z prawicy nie ustają w skomlaniu, przepraszaniu, czapkowaniu przed kapłanami religii Holocaustu i potępianiu wszelkiego „ekstremizmu”. Należy skończyć już z tym szantażowaniem Auschwitzami i ciągłym przywracaniem do życia przywódcy III Rzeszy. Jego już nie ma, był produktem swojej epoki, jakieś próby klasyfikowania go przy użyciu nieaktualnych łatek są typową groteską ze strony adeptów antyfaszystowskiej dewiacji.

Na podstawie: fakt.pl/wp.pl

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*