Finlandia: „Demokraci” z policji kontra Nordycki Ruch Oporu

Poroniony system demoliberalny już na etapie szkolnej edukacji (często prania mózgu) jest utożsamiany z takimi słowami jak „wolność” czy „równość”. Jak wygląda to w praktyce pokazują kolejne przykłady z Europy. Fińska policja wystąpiła na drogę sądową przeciwko naszym kolegom z Nordyckiego Ruchu Oporu. Gdyby sąd przychylił się do wniosku policji wówczas prawo organizacji do organizowania demonstracji zostałoby poważnie ograniczone i nawet rozprowadzanie przez Nordycki Ruch Oporu materiałów związanych z własną działalnością stałoby się przestępstwem. Gdyby organizacja została uznana za nielegalną nie miałaby także prawa do zbierania funduszy oraz rejestrowania nowych członków.

Zarzuty wobec fińskich narodowych socjalistów to „rasizm” i „niezgodność programu z prawem i dobrymi praktykami”. Oskarżeni o myślozbrodnię odpowiadają, że w demokracji prawo do wyrażania opinii dotyczy jedynie tych, którzy akceptują bez zastrzeżeń politykę globalistów. Wzywają jednocześnie wszystkich nacjonalistów do solidarności w obliczu multikulturowego państwa policyjnego.

Aktualizacja (01.12.2017): Sąd w Tampere zdelegalizował Nordycki Ruch Oporu w Finlandii.

Nasze przesłanie: Chwała Zwycięstwu, Eläköön Voitto!

Na podstawie: rp.pl/nacjonalista.pl

NRO

***

30.11.2017 – akcja solidarnościowa pod ambasadą Finlandii w Sztokholmie

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*