Rosyjscy nacjonaliści przeciwko reżimowi Putina

Nasi rosyjscy koledzy pomimo represji nie poddają się i w dalszym ciągu protestują na ulicach przeciwko kolejnym działaniom reżimu Putina i jego oligarchów. Tym razem władcy Kremla chcą wprowadzić na wzór chiński cenzurę internetu, której efektem są już blokowane na terenie Rosji strony nacjonalistyczne, masowo usuwane na wniosek Roskomnadzoru konta znanych działaczy w serwisach społecznościowych, a także postępująca inwigilacja i stosowanie na szeroką skalę podsłuchów. Wszystkie te działania mają wyeliminować narodową opozycję i uniemożliwić jej dotarcie z przekazem do zwykłych Rosjan.

Nacjonaliści z Komitetu „Naród i Wolność” i narodowi socjaliści wzięli udział w protestach w 14 dużych miastach Federacji Rosyjskiej.

rus1

rus2

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*