PiS-owscy wasale Brukseli: „Chcemy, aby UE przetrwała”

Beata Szydło, była stypendystka Departamentu Stanu USA, po raz kolejny przypomniała wszystkim naiwnym „patriotom”, co jest dążeniem jej rządu. Ci wszyscy niedorozwinięci prawicowcy, którzy z PiS-uarem wiązali nadzieję na „Polexit” i odzyskanie suwerenności dostali solidanego plaskacza:

Chcemy być lojalnym, solidarnym członkiem UE i takim jesteśmy. Dla Polski bardzo ważna jest przyszłość Unii Europejskiej, Europy i dlatego próbujemy powiedzieć o tym, że jest potrzebna refleksja nad tym, aby UE zastanowiła się czy kierunek, w którym podąża jest tym, w którym powinna pójść. Dla Polski ważne jest to, aby Unia przetrwała.

Bredząca o „wstawaniu z kolan” podkreśliła, że Polska jest i będzie w Unii Europejskiej. Jak dodała, opozycja i wszyscy ci, którzy „próbują budować jakiś konflikt czy pokazywać skonfliktowanie Polski z UE”, mają „nieczyste intencje”.

Spór między PO i PiS ma wyłącznie charakter personalny. W zasadniczych sprawach, pomijamy jakieś drugorzędne machanie flagami i historyczny sentymentalizm, obie formacje mówią jednym głosem. Z jednej strony mamy obóz Politycznej Poprawności, z drugiej „Patriotycznych” Przygłupów. Oba są wrogie nacjonalizmowi oraz idei autentycznie Wolnej i Wielkiej Polski. Jak pisał prezes NOP w artykule „This is War!”: „kiedy oni mówią: kontynuacja polityki świętego Lecha — my mówimy: za zdradę kula w łeb.”

Na podstawie: onet.pl/nacjonalista.pl

TuskSzydlo

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*