Włochy: Brutalny atak podludzi na polskie małżeństwo

Upadek faszyzmu spowodował, iż Wlochy od kilkudziesięciu lat staczają się na poziom kraju III Świata. Hordy kolorowych imigrantów uznawane są za „Włochów”, choć przeczy to prawom nataury i zdrowemu rozsądkowi. Brutalne gwałty na białych kobietach, będące domeną krajów skandynawskich, coraz częściej są normą w ojczyźnie niezapomnianego Duce.

26-letnia Polka i jej mąż zostali napadnięci na plaży w Rimini przez czterech podludzi pochodzących prawdopodobnie z północnej Afryki. Napastnicy zbiorowo zgwałcili kobietę, a mężczyznę kilka razy uderzyli w głowę, wskutek czego stracił przytomność. Oboje zostali też ograbieni. Czterech sprawców brutalnego ataku na polskich turystów jest poszukiwanych przez włoską policję. O napadzie na Polaków jako „bestialskim” i „nieludzkim” pisze włoska prasa. Jak podkreślają gazety, z pierwszych ustaleń na podstawie relacji ofiar wynika, że napastnikami byli „nowi Włosi”, którzy przybyli na pontonach. Do ataku doszło w nocy z 25/26 sierpnia 2017 roku.

Masowa imigracja i chora „tolerancja” przynosi owoce. My od lat powtarzamy: Kara śmierci dla gwałcicieli, separatyzm rasowy! Ludziom spoza Europy należy w końcu powiedzieć jasno: Nigdy nie będziecie Europejczykami, a nasz kontynent nie będzie waszym domem!

Stanowisko polskich nacjonalistów w sprawie polityki imigracyjnej – czytaj TUTAJ. O konsekwencjach kulturowego „wzbogacenia” europejskich krajów pisaliśmy wielokrotnie – czytaj TUTAJ. O tym kto stoi za obecną falą imigracyjną do Europy pisaliśmy m.in. TUTAJ i TUTAJ.

Na podstawie: onet.pl

Samobójstwo narodów Europy – masowa imigracja (film z polskimi napisami)

Inwazja imigrantów – filmowy zapis upadku Europy

rape_13

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*