„Krew i Ziemia!” – biali nacjonaliści maszerowali w Charlottesville

Amerykańscy biali nacjonaliści nie spodziewali się, że manifestacja sprzeciwu wobec decyzji lokalnych władz o usunięciu pomnika gen. Roberta E. Lee w Charlottesville odbije się echem na całym świecie. Pokojowa akcja patriotów wywołała wściekłość „antyfaszystów” sponsorowanych przez kontrolujące USA lobby. Była ona zarazem przykładem na jedność podzielonego do tej pory ruchu.

Już w piątek wieczorem 11 sierpnia 2017 roku, podczas marszu z pochodniami, biali nacjonaliści byli atakowani werbalnie i fizycznie przez lewicowo-liberalne bydło. Apogeum starć nastąpiło dzień później, a wszystko odbywało się przy biernej postawie policji, tolerującej zachowania „antyfaszystowskiej dziczy”. Jedna z idiotek nawołujących do „zabijania nazistów”, sama poniosła śmierć po tym, jak jeden z uczestników manifestacji, otoczony przez agresywny tłum w swoim samochodzie, postanowił zapomnieć o zasadach bezpiecznej jazdy.

Na uwagę zasługuje także nasz amerykański kolega, Matthew Heimsbach, lider Traditionalist Worker Party. Po wydarzeniach trafił na pierwsze strony gazet w Rumunii dzięki noszonej w tamtych dniach koszulce z wizerunkiem Corneliu Codreanu. Międzynarodowi Żydzi do dziś nie mogą zapomnieć o zdecydowanej postawie Żelaznej Gwardii w kwestii grup pasożytniczych i deprawujących narody.

W Ameryce następuje radykalizacja poglądów, także w szeroko rozumianym ruchu Alt-Right, i dobrze. Hail Victory!

P.S. Po manifestacji główne osoby i organizacje zaangażowane w jej organizację w ramach retorsji utraciły konta w serwisach Facebook, Twitter, PayPal. Niektóre strony dosłownie zniknęły z internetu, po tym jak mainstreamowi dostawcy wymówili hosting lub padły ofiarą ataków hakerskich. To pokazuje jak ważna jest niezależność, crowdfunding, budowanie alternatyw.

cha1

cha2

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*