Lewacki przygłup o narodowcach: „Ich tradycja to szmalcownicy i gestapo”

Adrian Zandberg, lider partii marksistowskich przygłupów o nazwie „Razem”, nie mógł długo oszczędzić opinii publicznej swoich wypocin. Tym razem „zanalizował” dzieje polskiego ruchu narodowego w kontekście upamiętnienia poświęcenia patriotów walczących w Powstaniu Warszawskim:

Ręce opadają, gdy – w rocznicę powstania – brunatne bojówki wymachują rasistowskim symbolem krzyża celtyckiego. Pierwszego sierpnia tacy ludzie powinni schować się ze wstydu, a nie defilować po ulicach Warszawy. Ich tradycja to przecież nie Armia Krajowa. Raczej – szmalcownicy i kolaboranci gestapo.

W ostatnich latach skrajna prawica próbuje ukraść tradycję Armii Krajowej. To kpina z historii. W szeregach AK nie było miejsca dla przedwojennych fanów Hitlera.

Dalecy jesteśmy od wspierania w jakiejkolwiek formie antyfaszyzmu lub „antyfaszyzmu”. Nie lubimy jednak kłamców i lewicowo-liberalnych degeneratów (z reguły to synonimy), którzy ze straszenia polskim nacjonalizmem i oczerniania elity Wielkiej Polski uczynili sposób na życie.

Podsumujmy: Krzyż Celtycki, co potwierdziło Ministerstwo Sprawiedliwości, jest legalnym symbolem. Narodowcy, w ramach oddziałów AK i NSZ, czynnie wzięli udział w Powstaniu Warszawskim. Nasi przedwojenni poprzednicy ideowi wskazali jedyny właściwy sposób rozmowy z czerwonymi zdrajcami – czytaj TUTAJ.

Na podstawie: dziennik.pl/nacjonalista.pl

AZ

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*