Niemieccy nacjonaliści z wizytą u hiszpańskich NR

Kontakty pomiędzy europejskimi narodowymi rewolucjonistami to przede wszystkim okazja do wymiany doświadczeń i ewentualnego przeniesienia dobrych rozwiązań na rodzimy grunt. Niemcy z organizacji Junge Nationaldemokraten odwiedzili swoich kolegów i koleżanki z hiszpańskiego Hogar Social. Obok bliższego poznania praktyki działania narodowych rewolucjonistów z Madrytu i zwiedzania miasta (m.in. muzeum słynnej Błękitnej Dywizji), aktywiści JN wzięli udział w jednej z akcji rozdawania żywności, które regularnie są prowadzone w stolicy Hiszpanii.

Skupiająca młodzież Junge Nationaldemokraten jest swoistą kuźnią kadr dla niemieckiego ruchu nacjonalistycznego, zdecydowanie podkreślająca swoją antykapitalistyczną i trzeciopozycyjną orientację ideowo-polityczną.

jnm1

jnm2

***

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*