Wielka Brytania: Polscy nacjonaliści kontra mordercy dzieci

Obrona życia i ponadczasowych Wartości nie zna granic, co wielokrotnie udowadniali już narodowi rewolucjoniści. Działacze Division England NOP przeprowadzili dwie kolejne akcje antyaborcyjne na terenie Zjednoczonego Królestwa: w Londynie oraz Doncaster.

W Londynie nacjonaliści pikietowali polskie „centrum medyczne”, oferujące szeroki zakres usług, najbardziej jednak znane z działalności aborcyjnej, głównie dla Polek w ramach tzw. wyjazdowych mordów na życzenie. Zabijanie dzieci obejmuje płody do 24 tygodnia – a więc dzieci półrocznych! Makabryczna centrala śmierci mieści się w dość obskurnym budynku w Tooting w tzw. polskiej dzielnicy.

Kolejną akcją antyaborcyjna była pikieta w Doncaster (South Yorkshire). NOPowcy najpierw pikietowali pod aborcyjną Danum Lodge Clinic, a następnie przenieśli się, wraz z banerem, na jej teren. Na zakończenie rozrzucili w budynku anglojęzyczne ulotki przeciwko zabijaniu dzieci.

Akcje będą kontynuowane, pomimo „upominków” wręczanych tradycyjnie nacjonalistom przez funkcjonariuszy: w Londynie NOPowcy zostali „nagrodzeni” mandatem w wysokości 160 funtów, w Doncaster – 130 funtów.

Chcący udzielić wsparcia finansowego dla prowadzonych akcji narodowych proszeni są o dokonywanie wpłat:

Zagranica poprzez PayPal: whiterescue.thirdposition@gmail.com (tytułem White Rescue)

Polska: Instytut Trzeciej Pozycji, 98 1600 1462 1813 2684 4000 0001 (tytułem: działalność statutowa)

info@nop.org.pl
Wstąp do NOP – wypełnij formularz rekrutacyjny (kliknij!)

SONY DSC

SONY DSC

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.



Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*