Odważna Kanadyjka: Holocaust – „kłamstwo sześciu milionów”

Często skreślamy błądzących działaczy partii demoliberalnych, a nawet oni zasługują na drugą szansę. Monika Schaefer, nauczycielka gry na skrzypcach i była kandydat w wyborach z ramienia Zielonej Partii Kanady, w opublikowanym na jednej z platform filmie przeprosiła swoich rodziców za oskarżenia ich o bierność w kwestii „Holocaustu”. Chroniony paragrafami w wielu krajach dogmat nazwała „kłamstwem sześciu milionów” i „największym, zgubnym oszustwem w historii”.

Monika Schaefer przybyła wraz z rodzicami do Kanady w latach 50-tych XX wieku. Po pojawieniu się wspomnianego filmu w sieci kierownictwo Zielonej Partii Kanady wyrzuciło ją z organizacji. Lokalne środowiska żydowskie podsumowały, że postawiła się ona poza nawiasem społeczeństwa. Do prokuratury wpłynęło kilka doniesień na „mowę nienawiści” – myślozbrodnia musi zostać surowo ukarana. Kobieta nie została jednak sama – wsparcie otrzymała od wielu organizacji i niezależnych nacjonalistów.

W liberalnych społeczeństwach można nie wierzyć w Boga, ale kto nie wierzy w „Holocaust”, ten od razu pozna karzącą rękę demokracji.

Na podstawie: cbc.ca/nacjonalista.pl

Monika

 

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*