Polacy: Lepiej wyjść z UE niż przyjąć „uchodźców”

Ponad połowa ankietowanych uważa, że Polska powinna odmówić przyjęcia uchodźców nawet w przypadku, gdyby wiązałoby się to z koniecznością opuszczenia Unii Europejskiej – wynika z sondażu IBRiS dla „Polityki”.

 Na pytanie „Czy Polska powinna odmówić przyjęcia uchodźców z krajów muzułmańskich nawet gdyby z tego powodu wiązało się to z koniecznością opuszczenia Unii Europejskiej?” twierdząco odpowiedziało 51,2 proc. ankietowanych, czyli ponad połowa. Przeciwnego zdania jest 37,5 proc. respondentów. Ich zdaniem w takim przypadku Polska powinna przyjąć „uchodźców” z Azji i Afryki.

Większość ankietowanych Polaków (56,5 proc.) jest za nieprzyjmowaniem uchodźców również w przypadku, gdyby Unia Europejska ograniczyła wypłatę funduszy. Sondaż przeprowadzono w czerwcu 2017 roku na 1000-osobowej grupie respondentów.

Postulat „Polski dla Polaków” podnoszony od lat przez narodowych radykałów znajduje uznanie u większości naszych rodaków. Katolickie Państwo Narodu Polskiego, wolne od wszelkich agentur, suwerenne i niepodległe – oto nasz cel.

Na podstawie: onet.pl/nacjonalista.pl

stopimigrantom

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*