Złoty Świt: Zniszczymy wrogów Wielkiej Grecji!

Ponad pół tysiąca narodowych rewolucjonistów ze Złotego Świtu przybyło do Salonik, aby oddać hołd Aleksandrowi Wielkiemu i wysłać czytelny przekaz do establishmentu: nie poddamy się!

Cykliczne manifestacje w Salonikach to także podkreślanie hasła „Macedonia to Grecja”. Tłem jest konflikt rozpoczęty odmową uznania przez Grecję państwa o nazwie Republika Macedonii. Nawiązywanie do symboli narodowych starożytnej Macedonii oraz jej tradycji spowodowało oburzenie w Grecji, gdzie uznawane są one za element greckiego dziedzictwa narodowego.

W trakcie przemówień czołowi działacze i parlamentarzyści ruchu – Artemis Matteopulos i Jannis Lagos – podkreślali wielokrotnie: Zniszczymy wrogów Wielkiej Grecji! Pomimo prześladowań, morderstw, lewackiego terroryzmu, Złoty Świt zmierza ku zwycięstwu, które przyniesie narodowe odrodzenie.

sal1

sal2

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*