Jutrzenka: Kolejni faszyści z CasaPound w samorządzie

Częściowe wybory samorządowe we Włoszech. Pierwsza tura odbyła się 11 czerwca 2017 roku w 1004 spośród ponad 8 tysięcy gmin w kraju. W 132 z nich wprowadzono wcześniej zarząd komisaryczny, bo władze zostały rozwiązane na przykład z powodu powiązań z mafią – odrodzoną po upadku faszyzmu i zamordowaniu Benito Mussoliniego.

Po sukcesie w Bolzano nasi faszystowscy koledzy nie spoczęli na laurach. Dzięki systematycznej pracy – pomoc ubogim Włochom, sprzeciw wobec narzucanej polityki multikulturalizmu i faworyzowania obcych, organizowanie licznych konferencji poświęconych zagadnieniom ideowo-politycznym – w mieście Lucca zdobyli blisko 8% głosów, co przełożyło się na dwa mandaty radnych. Na tym polu o dobro mieszkańców i realizację programu narodowo-rewolucyjnego walczyć przez najbliższe lata będą Fabio Barsanti i Lorenzo del Barga.

Więcej o historii oraz ideologii CasaPound w 152. numerze magazynu „Szczerbiec” – szczegóły wydawnictwa TUTAJ.

Na podstawie: nacjonalista.pl/Informacje nadesłane

CasaP

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*