Prawicowa szajba: „Muzułmanie i maczety” w Częstochowie

Sytuacja w Europie jest znakomitą pożywką dla prawicowych szajbusów – ich możliwości intelektualne nie przekraczają poziomu ameby. W nocy z 26 na 27 maja 2017 roku w Częstochowie miły miejsce zdarzenia, po których „narodowe” i „patriotyczne” media już pisały w alarmujących nagłówkach „Cudzoziemcy o ciemnej karnacji zaatakowali maczetą Polaków”. Islamizacja! Prawda to towar deficytowy w epoce memów. Jak było naprawdę?

Po zakończonym kiermaszu w Częstochowie, handlujący regionalnymi wyrobami dwaj Włosi i mieszkający w tym kraju Albańczyk wybrali się do klubu Don Kichot. Gdy wchodzili do lokalu, na ich drodze stanęli – trzej młodzi husarze, zapewne pijani. Dwóch z nich, zaczęło coś bredzić o „Arabach, terrorystach” – geografia to nie jest mocna strona „patriotów”. Zaczęły się przepychanki. W pewnym momencie Włosi, widząc, co się święci, zaczęli uciekać. Dwóm się udało, trzeci został przez dwóch krewkich Polaków, którzy rzucili się w pogoń, dopadnięty. We dwóch okładali go pięściami i kopali, a gdy już nie miał siły się bronić – ukradli mu, w ramach walki z „islamizacją”, telefon i pieniądze.

Widząc co spotkało ich kolegę, dwaj obywatele Włoch postanowili sami wymierzyć sprawiedliwość. Ze swojego stoiska zabrali nóż do krojenia sera i ruszyli na poszukiwania. Zamiast sprawców pobicia i kradzieży, natknęli się na ich kolegę, który nie uczestniczył bezpośrednio w zajściu pod klubem i późniejszym rozboju. „Husarze” niestety zostawili go samego i to on stał się ofiarą zemsty. Kilka razy został uderzony w twarz i pocięty nożem. Wszystkim uczestnikom nocnych zmagań zostały postawione zarzuty. Żaden nie jest wyznawcą islamu.

Establishmentowi zastępy zapijaczonych bezmózgów walczących w imię liberalizmu z „islamem” są całkowicie na rękę. W ten sposób można skanalizować społeczne niezadowolenie. Ameby nie zastanawiają się nad przyczynami zjawiska masowej imigracji, lobbies kontrolującymi Europę, utratą suwerenności etc. Amebom wystarczy okrzyk „Jeb…kozojeb…”. Nacjonaliści muszą zdecydowanie odcinać się od podobnych osobników – pożytecznych idiotów Systemu.

Na podstawie: radiojura.pl/Prokuratura Okręgowa w Częstochowie

Ameba

ameba

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*