Złoty Świt w hołdzie obrońcom Białej i Chrześcijańskiej Europy

Greccy narodowi rewolucjoniści pamiętają o obrońcach Białej i Chrześcijańskiej Europy. 29 maja jak co roku w sercu Aten oddali hołd ostatniemu bizantyjskiemu cesarzowi Konstantynowi XI Dragazesowi oraz obrońcom Konstantynopola i Europy przed turecką nawałą.

Przesłanie blisko 1500 zgromadzonych nacjonalistów było jasne i czytelne – nie zapomnimy i będziemy walczyć przeciwko tym, którzy zagrażają naszej Ojczyźnie. Alexandros Gerontas, działacz Złotego Świtu, który cudem przeżył tragiczne wydarzenia w 2013 roku (egzekucja Manolisa i Giorgosa) udowadniając, że nawet kule nie powstrzymają Politycznych Żołnierzy, przypomniał sylwetkę ostatniego cesarza. Nikolaos Michaloliakos, lider Ruchu, powiedział m.in.: „Walczymy dla tych Greków, którzy nie upadli na kolana w tych czasach ciemności i zniewolenia. Nie możemy pozwolić zdrajcom na zrealizowanie ich celów. Na swojej drodze zawsze spotkają nas, obrońców Grecji i Greków.

ka1

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*