Niemieccy nacjonaliści: Stop imigracji, nigdy więcej Izraela!

U naszych zachodnich sąsiadów tli się jeszcze płomień narodowego oporu. Ponad 350 niemieckich nacjonalistów maszerowało ulicami Karlsruhe, aby wyrazić swój sprzeciw wobec zjawiska masowej imigracji, które nie tylko ma wpływ na bezpieczeństwo, ale również na zarobki pracowników. „Dzień Niemieckiej Przyszłości” (Tag der Deutschen Zukunft) to cykliczne wydarzenie, które co roku organizowane jest w innym miejsce. Obecna edycja była już dziewiątą.

Uczestnicy manifestacji wznosili okrzyki „Narodowy socjalizm, teraz!”, „Chwała i cześć niemieckiemu Narodowi!”, „Wszystko dla narodu i rasy!”, „Wolni, socjalni, narodowi!”, „Kto nie kocha Niemiec, powinien je opuścić!”, „Czy wschód, czy zachód, precz z czerwoną zarazą!”. Nie zapomniano także o kontrolującym Niemcy lobby i kochającej Izrael koncesjonowanej opozycji „narodowej”, czego świadectwem było hasło: „Nigdy więcej Izraela!”.

Funkcjonariusze Systemu tradycyjnie już zabronili przemawiania kilku osobom – wszystko w ramach pełniejszej „wolności słowa” i rozwoju „demokracji”.

td1

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*