Bastion Social: Nacjonaliści z GUD zajęli budynek na cele społeczne

Narodowo-rewolucyjna ofensywa we Francji. Wzorem Włochów z CasaPound i Hiszpanów z Hogar Social nasi koledzy z GUD zajęli w Lyonie opuszczony budynek na cele społeczne. Będąca własnością lokalnego samorządu nieruchomość przez długi czas niszczała. Od teraz ma służyć pozbawionym mieszkania Francuzom. „Bastion Social”, bo tak nazywa się inicjatywa, docelowo ma pojawić się w innych miastach. Steven Bissuel, lider GUD, który gościł na Kongresie NOP z okazji 35-lecia Ruchu, powiedział: „Wielu myślało, że we Francji takie rzeczy nie mają prawa się wydarzyć. My udowodniliśmy coś innego”.

Wyrazy wsparcia popłynęły dla francuskich narodowych rewolucjonistów nie tylko z kraju, ale również z wielu krajów Europy.

Bastion Social – strona projektu

BS

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*