Szambo: „Narodowcowi” od Kukiza źle kojarzy się nacjonalizm

Adam Andruszkiewicz, dawny prezes MW, poseł Kukiz’15 i prezes tworu systemowych klaunów – Stowarzyszenia Endecja, zasłynął tropieniem „pogańskich” nazw pociągów. „Narodowiec”, jak informował „Super Express”, w 2016 roku wziął ryczałt na paliwo w wysokości 40 000 zł, pomimo tego, że nie ma prawa jazdy i samochodu. W końcu jest następca Tony’ego Halika. „Narodowiec”-kukizowiec miał się okazać także miłośnikiem drogich hoteli.

Jego dawni koledzy z tzw. RN i okolic muszą czuć się zawiedzeni po lekturze jego wywiadu dla magazynu „Plus Minus” (Rzeczpospolita). Kilka złotych myśli kolegi Rafała Ziemkiewicza, zwolennika legalizacji homozwiązków, miłośnika Izraela, który wspólnie z Michnikiem atakował Marsz Patriotów:

Nacjonalizm źle się Polakom kojarzy.

Znam wielu gejów i oni się nie afiszują. Ja z tą postawą się zgadzam.

Polska idea narodowa wykreowała myśl wolnorynkową.

Urocze w wywiadzie są także przytyki personalne i organizacyjne w stosunku do tych, z którymi jeszcze niedawno tworzył „siłę, o jakiej się partiom nie śniło”. Być może zrozumieją oni, iż z mentalnymi wychowankami Romana Giertycha i innymi liberałami nie warto współpracować. Oby! Przy okazji polecamy sprawdzić w google hasło „Gianfranco Fini” lub przeczytać o nim TUTAJ. Sejmowi „narodowcy” aspirują co najwyżej do roli użytecznych idiotów PiS-u (szajba anty-KOD/PO), albo zapewniają swoim liderom cieplarniane warunki w Sejmie. Mieliśmy rację.

Na podstawie: rp.pl/se.pl

Kukizowiec

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*