Normalność zwycięża: Polska na „homofobicznym” podium w UE

Dewianci seksualni muszą się z tym pogodzić – w naszej części Europy normalność wciąż zwycięża. Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów opublikowało doroczny raport poświęcony „równouprawnieniu” wspomnianych na początku osób.

W poprzednich latach Polska plasowała się kolejno na 23. miejscu (rok 2013) oraz dwukrotnie na 24. miejscu (lata 2014 i 2015). W minionym roku zajęła przedostatnie, 27. miejsce. W tym roku Polska ponownie została uznana za jedno z najbardziej „homofobicznych” państw UE – gorzej oceniono jedynie Litwę i Łotwę.

Nasz kraj uzyskał w rankingu 18 punków na 100, co oznacza, że od najbardziej „tęczowego” (czytaj zdegenerowanego) kraju, Malty, dzieli nas aż 70 punktów. Wysoko na liście tolerujących dewiacje krajów znalazła się też Norwegia – 78 i Wielka Brytania – 73. Mało tego, w tym roku wyprzedziła nas nawet Ukraina, niebędąca członkiem Unii Europejskiej. Lepszym wynikiem od Polski może pochwalić się również Bułgaria, Rumunia i Węgry. Od Rosji dzieli nas za to jedynie 12 punktów, od Białorusi już tylko 5. Ranking ILGA-Europe ilustruje poziom „równouprawnienia osób LGBTI” w 49 krajach Europy.

Zachodnia Europa już praktycznie skapitulowała, sama dla siebie jest zagrożeniem, jak pisał Rene Guenon. Nadzieja tli się jeszcze w środkowej i wschodniej części kontynentu. Przy tej okazji przypominamy nauczanie zawarte w Piśmie Świętym: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli (Kpł 20, 13-14)”. „Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.” (Kpł 18, 25).

Na podstawie: newsweek.pl

victory

zakaz_pl-600x600

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*