Nacjonaliści w Warszawie: Konstytucja NSZ, teraz!

Kiedy w Pałacu Namiestnikowskim (okupowanym przez niejakiego Dudę Andrzeja i jego połowicę, Agatę Kornhauser, córkę żydowskiego propagandzisty bolszewizmu w Polsce) „z okazji 3 Maja” alkohol lał się strumieniami, po drugiej stronie Krakowskiego Przedmieścia odbyło się publiczne czytanie Konstytucji. Nie chodzi oczywiście o prostytuantę z 1997 roku, a o projekt Konstytucji, opracowany przez środowisko Służby Cywilnej Narodu (popularnie zwanej pionem politycznym NSZ-ZJ), pod kierunkiem Stanisława Kasznicy, ostatniego dowódcy NSZ, zamordowanego przez komunistów. W czasach, w których słudzy obcych instytucji międzynarodowych narzucają nam każdy zboczony nakaz, nazywając go „ustawą”, dobrze jest bowiem zapoznać się z rozwiązaniami, które dopiero w wolnej Polsce będą mogły być wprowadzone. Z przyjemnością odnotowujemy, że mimo „wagi ciężkiej” tematu (w warunkach debaty ulicznej), akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, wywołując dyskusję i pytania słuchających jej Warszawiaków.

Dla porządku przypominamy, iż Projekt Konstytucji, zatytułowany „Na piastowym szlaku” ukazał się w formie książkowej w ramach Biblioteki „Szczerbca”. Do nabycia TUTAJ.

info@nop.org.pl
Wstąp do NOP – wypełnij formularz rekrutacyjny (kliknij!)

ck1

ck2

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*