„Europo, zbudź się!” – konferencja nacjonalistów w Rzymie

Nie ma już odwrotu – współpraca europejskich nacjonalistów, na przekór liberalno-lewicowym degeneratom i różnej maści szowinistom, postępuje. Blocco Studentesco, młodzieżowa organizacja narodowo-rewolucyjnego ruchu CasaPound Italia, zorganizowała konferencję pod hasłem „Europa – wspólnota narodów i cywilizacji, na którą zaproszono gości z Francji (Akcja Francuska), Grecji (Front Młodzieży Złotego Świtu), Hiszpanii (Nucleo Joven Hogar Social) oraz Niemiec. Nad obradami czuwali Dominique Venner, Leonidas, Ramiro Ledesma Ramos i Frederich Nietzsche – to właśnie ich ogromne wizerunki widniały na ścianach.

Claudio Sardo z Blocco Studentesco podkreślił, iż nacjonaliści są zainspirowani poświęceniem Dominque Vennera, które miało pokazać Europejczykom, że dziś toczy się walka o odrodzenie naszego kontynentu i przebudzenie naszych narodów. Prelegenci zwracali uwagę na fakt, iż Unia Europejska nie ma nic wspólnego z naszą Europą, nie możemy ulegać pokusie ruchów populistyczno-prawicowych, które są katalizatorem społecznego niezadowolenia i wentylem bezpieczeństwa Systemu. Celem autentycznych nacjonalistów może być tylko rzeczywista alternatywa – Narodowa Rewolucja.

Wydarzenie zgromadziło ponad 400 uczestników.

KRBS

***

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*