Niemieccy nacjonaliści: Zniszczyć kapitalizm!

Dla niemieckich narodowych rewolucjonistów sprzeciw wobec kapitalizmu i globalizmu jest czymś naturalnym. W ostatnich latach, nawiązując do najlepszych wzorców Rewolucji Konserwatywnej oraz doświadczeń powojennych ruchów NR, udało się znacznie pogłębić ideologię. Ma to wyraz także w warstwie estetycznej – z manifestacji zniknęli zapijaczeni osobnicy w butach aż po kolana i tym podobne, aspołeczne indywidua. Ich miejsce zajęli Polityczni Żołnierze, którzy wiedzą o co walczą.

Narodowi rewolucjoniści z partii Der Dritte Weg (Trzecia Droga) przeprowadzili w kilku miastach Bawarii i Badenii-Wirtembergii szereg akcji pod hasłem „Zniszczyć kapitalizm! Dla rodziny, ojczyzny i Tradycji!”. Teatr uliczny, stacjonarne pikiety, przemarsze z werblami, rozdawanie ulotek, namiot w centrum miasta z partyjnym logo oraz materiałami propagandowymi, pomysłów na promocję idei nie brakowało.

Kapitalismus zerschlagen! Für Familie, Heimat & Tradition!

DW1

DW2

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*