Bruce Pierce (The Order): Walczyliśmy dla naszej Rasy!

Bruce Carroll Pierce, członek The Order (Silent Brotherhood lub Brüder Schweigen), przez FBI określanej mianem jednej z „najgroźniejszych organizacji terrorystycznych” w USA. Do końca, czyli do swojej śmierci w wieku 56 lat, pozostał wierny idei białego nacjonalizmu. W trakcie procesu przekazał sędziemu krótki komunikat: „Nie zamierzam marnować Pańskiego i mojego czasu błagając o litość. Cokolwiek się wydarzy, chcę zachować honor dla siebie oraz chwałę dla Boga i moich braci”. Zmarł odbywając karę 252 lat więzienia za działalność w The Order i „naruszenie praw obywatelskich” żydowskiego dziennikarza Alana Berga, który na łamach swojego radia promował aborcję, homoseksualizm i inne dewiacje liberalnego świata.

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów za kratami Bruce powiedział m.in.:

Podobnie jak inni członkowie The Order nigdy nie byłem wcześniej w więzieniu, ani nie miałem kontaktów z prawem. Znaleźliśmy się tutaj nie z powodu osobistych motywacji jak inni, ani za napady dla zaspokojenia własnych pożądliwości. Walczyliśmy i wciąż walczymy dla Boga i Rasy.

Dziś w mojej opinii bezpośrednie akcje przemocy przeciwko wrogom Boga i Rasy będą prowadziły jedynie naszych ludzi do więzienia lub kostnicy. Co więc robić? Prezentujcie naszą Ideę w jak najbardziej inteligenty i szlachetny sposób, słowami i uczynkami. Dodatkowo, jeśli nie będziemy wykazywać się charakterem we wszystkim co mówimy i robimy, nie mamy nadziei na zwycięstwo. Charakter to podstawa sukcesu. Zbyt niewielu chce się poświęcać w społeczeństwie bazującym na materializmie i hedonizmie. Zasady obowiązku, szlachetności, odwagi, honoru, godności muszą znów stać się cechami, które chcemy posiadać i rozwijać.

Na podstawie: nacjonalista.pl

BP

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*