Złoty Świt: Nacjonalistyczna ofensywa na autostradach

W okresie przedświątecznym działacze narodowo-rewolucyjnego Złotego Świtu pojawili się przed wjazdami na autostrady. Podobne akcje były już organizowane w przeszłości. Na każdy punkt poboru opłat dotarło kilkudziesięciu nacjonalistów, którzy podnieśli bramki, a wszystkim przejeżdżającym rozdawali tysiące egzemplarzy partyjnej gazety i materiały propagandowe. Wielu kierowców wysiadało z pojazdów, aby porozmawiać z parlamentarzystami Złotego Świtu, stojącymi ramię w ramię z szeregowymi działaczami.

Terrorystyczne ataki ze strony skrajnej lewicy, represje demoliberalnego państwa, bojkot w reżimowych mediach – nic nie jest w stanie powstrzymać narodowych rewolucjonistów.

W 149. i 150. i 154. numerze pisma „Szczerbiec” polecamy artykuły poświęcone Złotemu Świtowi, a także przesłanie przewodniczącego Ruchu do polskich kolegów.

zsa

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*