Judeopolonia: Bezwzględne więzienie za spalenie kukły Sorosa

„Jesteśmy zdeterminowani, by walczyć z jakimkolwiek przejawem antysemityzmu” – mówiła niedawno pisuarka Szydło, powtarzając liczne wypowiedzi Kaczyńskiego i Dudy. Filozofia władzy pisowskiej w tej materii jest – podobnie jak służba dla obcych przeciwko Polsce – klarowna: kto przeciwko Żydom, żydom i Izraelowi, ten musi zostać zniszczony. 13 kwietnia przekonał się o tym wrocławski aktywista NOP, Piotr Rybak, którego za spalenie kukły milionera-oszusta Sorosa sąd drugiej instancji skazał na 3 miesiące bezwzględnego więzienia. Rzecz jasna wyrok w takiej sprawie to chwalebne rany poniesione w walce, niemniej odnotujmy żydujących, szczególnie zasłużonych w nagonce na sprzeciwiających się judejskiej dominacji. Parchaty sojusz wygląda z pozoru egzotycznie, ale tylko z pozoru, odsłania bowiem pewną zbieżność celów i zadań. W jednym szeregu przeciwko Rybakowi stanęli m.in.: sędzia Robert Zdych (aj, ajwaj), prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz (znany m.in z tego, że zdefraudował milion złotych publicznych pieniędzy na walkę z NOP, wygwizdywał święto niepodległości i oddawał cześć Armii czerwonej)), „Gazeta” ściekowa, koncesjonowane grupy chodzących pod pisuarem „narodowców” (Ruch Narodowy i odpryski – „MW”, „ONR”, „Endecja” i inne, które w oświadczeniu potępiły Piotra Rybaka, a swoje imprezy publiczne odbywają pod auspicjami miłośnika mycki i menory (p)rezydenta Dudy) itd.

Proces Piotra Rybaka (tak jak wcześniej Marcina Karłowicza, skazanego na 1,3 roku więzienia z powodu zaangażowania w działalność antybrukselską i antynatowską) pokazuje, iż pisowska „dobra zmiana” jest dobra dla wszystkich, którzy Polskę widzę jako niewolnika obcych instytucji i wrogich nam nacji. Nasze stanowisko jest jasne: Tu jest Polska, nie Bruksela – wyPiSdalać do Izraela!

Jak mawiał klasyk: Aby dowiedzieć się kto naprawdę rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno krytykować”. Takie są realia III Rzeczy.

Na podstawie: nop.org.pl

paleniekukly

Na zdjęciu: 13.04.2017. Proces Piotra Rybaka – pikieta nacjonalistów przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Jak dotąd każdy rząd RP liże dupe żydom aż chce się rzygać… Wybierzmy wreszcie prezydenta który sprawi że Polska będzie Polską a nie sługą izraela.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*