Judeopolonia: Bezwzględne więzienie za spalenie kukły Sorosa

„Jesteśmy zdeterminowani, by walczyć z jakimkolwiek przejawem antysemityzmu” – mówiła niedawno pisuarka Szydło, powtarzając liczne wypowiedzi Kaczyńskiego i Dudy. Filozofia władzy pisowskiej w tej materii jest – podobnie jak służba dla obcych przeciwko Polsce – klarowna: kto przeciwko Żydom, żydom i Izraelowi, ten musi zostać zniszczony. 13 kwietnia przekonał się o tym wrocławski aktywista NOP, Piotr Rybak, którego za spalenie kukły milionera-oszusta Sorosa sąd drugiej instancji skazał na 3 miesiące bezwzględnego więzienia. Rzecz jasna wyrok w takiej sprawie to chwalebne rany poniesione w walce, niemniej odnotujmy żydujących, szczególnie zasłużonych w nagonce na sprzeciwiających się judejskiej dominacji. Parchaty sojusz wygląda z pozoru egzotycznie, ale tylko z pozoru, odsłania bowiem pewną zbieżność celów i zadań. W jednym szeregu przeciwko Rybakowi stanęli m.in.: sędzia Robert Zdych (aj, ajwaj), prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz (znany m.in z tego, że zdefraudował milion złotych publicznych pieniędzy na walkę z NOP, wygwizdywał święto niepodległości i oddawał cześć Armii czerwonej)), „Gazeta” ściekowa, koncesjonowane grupy chodzących pod pisuarem „narodowców” (Ruch Narodowy i odpryski – „MW”, „ONR”, „Endecja” i inne, które w oświadczeniu potępiły Piotra Rybaka, a swoje imprezy publiczne odbywają pod auspicjami miłośnika mycki i menory (p)rezydenta Dudy) itd.

Proces Piotra Rybaka (tak jak wcześniej Marcina Karłowicza, skazanego na 1,3 roku więzienia z powodu zaangażowania w działalność antybrukselską i antynatowską) pokazuje, iż pisowska „dobra zmiana” jest dobra dla wszystkich, którzy Polskę widzę jako niewolnika obcych instytucji i wrogich nam nacji. Nasze stanowisko jest jasne: Tu jest Polska, nie Bruksela – wyPiSdalać do Izraela!

Jak mawiał klasyk: Aby dowiedzieć się kto naprawdę rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno krytykować”. Takie są realia III Rzeczy.

Na podstawie: nop.org.pl

paleniekukly

Na zdjęciu: 13.04.2017. Proces Piotra Rybaka – pikieta nacjonalistów przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Comments

Komentarzy