In Memoriam: John Vennari – niezłomny obrońca katolickiej Tradycji

4 kwietnia 2017 roku po długiej chorobie odszedł do wieczności niezwykły człowiek. John Vennari był jednym z najbardziej rozpoznawalnych publicystów ruchu Tradycji Katolickiej. W 1993 roku założył miesięcznik „Catholic Family News” w którym zdecydowanej krytyce poddawano posoborową destrukcję Kościoła, fałszywy ekumenizm, masońską infiltrację, a przede wszystkim przekazywano nieskażony depozyt Wiary. Żydowskie organizacje lobbystyczne określały pismo mianem „homofobicznego” i „antysemickiego”, co jest dla nas najlepszą rekomendacją.

John Venneri współpracował z różnymi inicjatywami, w tym ze stowarzyszeniem Fatima Center (Centrum Fatimskie), które propaguje objawienia Matki Bożej i jej przesłanie.

To, co pozostawił po sobie jest nieśmiertelne. Był prawdziwym żołnierzem Chrystusa i wzorem do naśladowania. Polecamy lekturę jego tekstów, które publikowaliśmy na łamach naszego portalu oraz filmowych zapisów jego wystąpień.

 Na podstawie: nacjonalista.pl/Fatima Center

john_vennari_toronto

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*