Nacjonaliści przed Pałacem Prezydenckim: Precz z UE i NATO!

Gdy jedni wydają niekończące się serie oświadczeń przeciwko UE lub NATO, narodowi rewolucjoniści w sposób czynny protestują na ulicach. W 60 rocznicę podpisania tzw. Traktatów Rzymskich, które zapoczątkowały plan polityczny pn. Unia Europejska, zakładający zniszczenie narodów europejskich i państw narodowych, naprzeciwko siedziby (p)rezydenta Dudy pikietowali działacze warszawskiego oddziału NOP. Nacjonalistom towarzyszyli ochotniczo funkcjonariusze pisowskiej milicji obywatelskiej, którzy chronili przed hydrą faszyzmu świętujących podporządkowanie Polski Unii Europejskiej aktywistów Platformy Obywatelskiej, oddających hołd Brukseli na progu pałacu jej krajowego namiestnika.

Incydentów większych nie było, chociaż platfusowy aktyw pobrzękiwał do mundurowych o zniszczeniu list z podpisami za czymś, czego nie udało się ustalić. Rzecz jasna żadnej destrukcji nie było, a jedynie powiew Bezwzględnego Wiatru Historii i Nieuchronności Dziejowej.

info@nop.org.pl
Wstąp do NOP – wypełnij formularz rekrutacyjny (kliknij!)

wa1

wa2

wa3

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*