Niemieccy nacjonaliści patrolują ulice Monachium

Masowy napływ przybyszów z Afryki i Azji oraz związana z nim fala przestępczości wymusza bezpośrednią reakcję nacjonalistów, gdyż demoliberalne elity uważają, że nic się nie dzieje. Informowaliśmy już o akcjach patrolowych naszych kolegów z Finlandii, Bułgarii, Słowacji czy Szwecji. Przebudzenie dociera także do Niemiec., których dotychczasowa degeneracja promieniuje niestety na sąsiednie kraje. Narodowi rewolucjoniści z partii Der Dritte Weg (Trzecia Droga) patrolowali w ostatnim czasie ulice Monachium. Impulsem były nie tylko „dokonania” nomadów (handel narkotykami i napaści na kobiety), ale również działalność lewicowych popaprańców z kręgów „antyfaszystowskich”. W ostatnim czasie podobne patrole pojawiły się w miastach: Villingen, Singen, Konstanz i Plauen.

Niemieckich nacjonalistów wsparli również działacze Złotego Świtu mieszkający w stolicy Bawarii. W walce o Europę naszych marzeń nie ma innej drogi niż współpraca pomiędzy ruchami narodowo-rewolucyjnymi. Nieśmiertelne oskarżenia o „neonazizm” najlepiej skomentował jeden z liderów Der Dritte Weg, Matthias Fischer: „Określamy się mianem narodowych rewolucjonistów i nie odwołujemy się do historycznego narodowego socjalizmu, który istniał ponad 70 lat temu. Obecne Niemcy nie są Niemcami tamtych czasów, dlatego musimy skupić się na obecnych wyzwaniach, na obecnej sytuacji i pracować nad tym”.

DW

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Niestety, ale dla niemców jest już za późno.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*