Żydzi w Warszawie, czyli co się marzy Andrzejowi Dudzie

Witamy w Judeopolonii. Czy już wkrótce rozpocznie się wypłata „odszkodowań” dla biznesmenów reprezentujących „naród wybrany”? W trakcie uroczystej gali Komitet Żydów Amerykańskich (American Jewish Committee, syjonistyczna organizacja lobbystyczna) otworzył w siedzibie Muzeum Historii Żydów „Polskich” POLIN w Warszawie swoje 5. biuro w Europie. Nowy oddział, oprócz Polski, obejmie zasięgiem Czechy, Estonię, Litwę, Łotwę, Słowację i Węgry. Nie zawiódł Andrzej Duda, który w liście skierowanym do swoich przyjaciół napisał m.in.:

Cieszę się, że wybrali państwo stolicę Polski na miejsce, z którego aktywność AJC będzie promieniować na cały nasz region. Dostrzegam głęboką symbolikę w fakcie, że dzisiejsza uroczystość zbiega się w czasie z początkiem obecności sił NATO w naszym kraju. Z radością i satysfakcją witamy na polskiej ziemi – zarówno żołnierzy amerykańskiej armii, jak i reprezentantów AJC. Jestem przekonany, że w ten sposób dodatkowo umacnia się współpraca transatlantycka, której Polska zawsze była i jest gorącym orędownikiem i uczestnikiem.

Żeby było wszystko jak należy, idol prawicowych gównojadów przyjął 28 marca 2017 roku w Pałacu Prezydenckim delegację AJC. Żydowskie roszczenia wobec Polski i Polaków szacowane są na 65 miliardów dolarów. W przeszłości przedstawiciele witanego przez (p)rezydenta Dudę Komitetu Żydów Amerykańskich domagali się „zwrotu wszystkiego, co zabrano” oraz tego, aby wnioski o „odszkodowanie” do polskich władz można było składać w języku angielskim, w sposób możliwie uproszczony, bez konieczności przedkładania zbędnych dokumentów. Częstotliwość hołdów lennych – informowaliśmy o nich TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ – składanych przez zarządców III RP wskazuje, że lobby postawiło na właściwą partię.

Na podstawie: PAP/onet.pl

Więcej o wkładzie Żydów w niepodległość Polski:

Prof. Krzysztof Jasiewicz: Masowa kolaboracja Żydów z Sowietami po 17 września 1939 r.

Ks. dr Stanisław Trzeciak: Jak Żydzi zdradzali Polskę w 1920 roku

Henry Ford: Środowiska żydowskie przeciwko odrodzonej Polsce

Duda

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*