Polska Straż Graniczna: „Uchodźcy” niemile widziani!

Na przejściu granicznym w Terespolu przedstawiciele tzw. organizacji pozarządowych (pozdrowienia do Sorosa) chcieli pomóc nielegalnym imigrantom we wjeździe na terytorium Polski. Na wysokości zadania stanęła ponownie Straż Graniczna.

W piątek 17 marca grupa adwokatów, a także przedstawicieli organizacji walczących o prawa „uchodźców” pojawiła się na dworcu w Terespolu chwilę po godz. 6 rano. O tej porze do Terespola przyjeżdża pociąg z białoruskiego Brześcia, którym każdego dnia setki „uchodźców” przyjeżdżają do Polski, żeby prosić o ochronę międzynarodową. Czeczeni koczują w Brześciu od wielu miesięcy. Według różnych szacunków może ich tam być nawet ponad tysiąc. Cudzoziemcy, którzy zgłosili się do kontroli granicznej, a miały ich reprezentować wcześniej wspomniane osoby, nie posiadali jednak dokumentów zezwalających na wjazd i pobyt na terytorium Polski. Straż Graniczna zaczęła wtedy weryfikować warunki ich wjazdu z każdą z osób indywidualnie. Ostatecznie wszystkich wsadzono do pociągu powrotnego. – Postępowanie straży granicznej jest karygodne i sprzeczne ze wszystkimi zasadami demokratycznego państwa, a także z Konstytucją RP, przepisami prawa międzynarodowego i Kodeksem  postępowania administracyjnego – powiedziała jedna z adwokatek. My mówimy: Brawa dla strażników granicznych!

Garść pozytywnych danych. W 2016 roku wjazdu odmawiano aż 118 tysięcy razy, a dla porównania w 2015 roku takich odmów było 53 tysiące. W efekcie tych działań spadła liczba wniosków, które cudzoziemcom udało się złożyć o przyznanie statusu „uchodźcy” – w ubiegłym roku było ich 4480 (w 2015 – 4915) dla 11 274 osób ( w 2015 – 11 637).

Stanowisko polskich nacjonalistów w sprawie polityki imigracyjnej – czytaj TUTAJ. O konsekwencjach kulturowego „wzbogacenia” europejskich krajów pisaliśmy wielokrotnie – czytaj TUTAJ. O tym kto stoi za obecną falą imigracyjną do Europy pisaliśmy m.in. TUTAJ i TUTAJ.

Na podstawie: dziennik.pl/nacjonalista.pl

Samobójstwo narodów Europy – masowa imigracja (film z polskimi napisami)

Inwazja imigrantów – filmowy zapis upadku Europy

stopimigrantom

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*