Nacjonalistyczny hołd dla Niezłomnych w Płońsku

Hołd środowisk prawicowych dla żołnierzy walczących o Wolną i Wielką Polskę coraz bardziej przypomina schizofrenię. Typowi demokraci bez problemu łączą poddaństwo wobec Brukseli i Waszyngtonu z tradycją walki o suwerenną i niepodległą ojczyznę. Dlatego tak ważne są akcje informacyjne nacjonalistów przypominające właściwy sens honorowania Bohaterów.

Przed kolejnym Dniem Pamięci Żołnierzy Niezłomnych, oddział płoński NOP zorganizował tradycyjną już akcję – jak zwykle nie ograniczając się do imprezy „wspominikowej”. W niezwykle emocjonującym wystąpieniu, szef OP NOP, Robert Kożuchowski, poruszył sprawę zbieżności sytuacji po drugiej wojnie światowej z tą obecną. Wówczas zdrajcy sprzedali Polskę Moskwie, dzisiejsi podarowali nasz Kraj w niewolę Brukseli. Mówca nawiązał tez i do spraw lokalnych, do miejscowych przedstawicieli nowych okupantów. Robert Kożuchowski sporo miejsca poświęcił burmistrzowi Płońska, Pietrasikowi, który „zasłynął” zapraszając do zarządzanego przez siebie miasta Alfreda Mardera, założyciela Komunistycznej Partii USA, czy promując innego „wybitnego polityka”, oddającego hołd czerwonoarmistom, Szewacha Weissa.

info@nop.org.pl
Wstąp do NOP – wypełnij formularz rekrutacyjny (kliknij!)

zwp1

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*