Marsz Łukowa 2017 – za Bułgarię i Białą Europę!

Środowiska żydowskie oraz janczarzy liberalizmu i marksizmu są zgodni – to największa „neofaszystowska manifestacja” w Bułgarii. Mowa oczywiście o Marszu Łukowa, który w tym roku zgromadził blisko 3000 uczestników. Wspólnie dla Europy i naszych ojczyzn ulicami Sofii w blasku pochodni maszerowali nie tylko bułgarscy nacjonaliści, ale również delegacje z Niemiec (Der Dritte Weg, Die Rechte), Szwecji i Norwegii (Nordycki Ruch Oporu), Polski, Węgier, Chorwacji, Francji i Hiszpanii. Wyrazy poparcia przesłali także rosyjscy nacjonaliści z Komitetu „Naród i Wolność”, którzy z uwagi na represje „antyfaszystów” z Kremla nie mogli przybyć osobiście.

Generał Christo Łukow był bułgarskim bohaterem I wojny światowej, założycielem Legionów Narodowych. Zginął 13 lutego 1943 roku w zamachu zorganizowanym przez komunistycznych partyzantów. Od 2003 roku działacze Bułgarskiego Związku Narodowego organizują na ulicach Sofii marsz poświęcony żołnierzowi Wielkiej Bułgarii.

Razem dla Europy Wolnych Narodów!

ml1

ml2

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*