Biali nacjonaliści w USA zwierają szeregi

Wybór Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych ma pozytywny wpływ na środowisko białych nacjonalistów w tym kraju, które nie tylko profesjonalizuje swoją działalność, ale także zwiera szeregi. Jedną z inicjatyw „zjednoczeniowych” jest Front Nacjonalistyczny, będący nieformalną koalicją takich organizacji jak Tradycjonalistyczna Partia Robotnicza (Traditionalist Worker Party), Ruch Narodowo-Socjalistyczny (National Socialist Movement), Amerykańska Awangarda (American Vanguard), White Lives Matter i kilku innych.

Front Nacjonalistyczny postuluje separatyzm rasowy i utworzenie na terenie dzisiejszych Stanów Zjednoczonych osobnego państwa dla białych. W deklaracji ideowej odrzuca kapitalizm, komunizm, globalizm i syjonizm. Biali nacjonaliści potępiają prymitywne formy nienawiści i przemoc skierowane przeciwko innym rasom. Deklarują współpracę z nacjonalistami z całego świata, którzy walczą przeciwko przeciwko wspólnemu wrogowi.

Na podstawie: TWP/nacjonalista.pl

WN

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*