Podludzie istnieją w każdej rasie

Czytający jedynie tytuły z pewnością spodziewają się mrożącej opowieści z mierzeniem czaszek i Adolfem Hitlerem w tle. Pudło. Początek 2017 roku przyniósł informacje z dwóch kontynentów, których wspólnym mianownikiem było znęcanie się nad osobą niepełnosprawną.

W Chicago, czwórka Murzynów – w nowomowie Afroamerykanów – porwała i znęcała się przez wiele godzin nad białym, niepełnosprawnym nastolatkiem. Oprawcy swoje dokonania uwieczniali na facebooku, zmuszając przy okazji do ofiarę do powtarzania haseł „pie..ić białych” i „pie..ić Trumpa”. Cała czwórka, która dopuściła się torturowania nastolatka została aresztowana. Dwoje z oprawców było wcześniej aresztowanych i oskarżonych o napady i pobicia. Chicago od lat jest areną walk czarnych gangów. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Przenieśmy się teraz do Polski. Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał mężczyzna, biały jak obrus po użyciu pewnego proszku, który 3 stycznia 2017 roku w Lesznie  dotkliwie pobił 72-letnią niepełnosprawną kobietę. Kobieta jechała z Częstochowy do Gostynia (Wielkopolskie) na rehabilitację. W przedziale poznała 33-letniego pasażera z Rudy Śląskiej, który zaoferował swoja pomoc w czasie podróży. Gdy pociąg zatrzymał się w Lesznie, kobieta musiała się przesiąść do innego pociągu. Wtedy mężczyzna brutalnie zaatakował. Zepchnął wózek razem z siedzącą na nim inwalidką na tory. Potem zeskoczył na torowisko i zaczął bić niepełnosprawną. Mężczyzna był trzeźwy.

Degeneraci, podludzie, człekokształtne istoty pozbawione zasad moralnych, istnieją w każdej rasie. Znudzona generacja facebooka, pełnych przemocy gier i muzyki rodem z amerykańskich gett. Ludzie, którzy w imię „wolności” odrzucili Boga, a w zamian trafili w niewolę szatana. Biorąc pod uwagę to, co dzieje się w USA i zachodniej Europie, tak, potrzeba separatyzmu rasowego, harmonii i ładu. Przede wszystkim jednak potrzeba Wiary i katolickich zasad. Jak mawiał Leon Degrelle, rewolucja duchowa, albo bankructwo epoki.

Na podstawie: tvp.info/polsatnews.pl

subhuman

 

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*