„Nienawidzę świata, który mnie nakręca” – druga książka twórcy Drogi Legionisty

Po „Tańcu na linie”, pojawiła się druga książka autorstwa Łukasza Growera, twórcy Drogi Legionisty.

Nie jest to książka kibicowska, ale przez kibica napisana. Twórca istniejącej prawie 10 lat „Drogi Legionisty” zaprasza na „Nienawidzę świata, który mnie nakręca”, historię młodej osoby zagubionej w ciemnym mieście. W czasie kiedy bunt ulic stał się jałowy, pokusy życia zanurzonego w hedonizmie ponownie wydostają się na zewnątrz. W powrotach do starych nawyków pomaga bohaterowi nowo poznana kobieta z telewizji rozrywkowej „Euforia”. Dokąd to wszystko zaprowadzi?

Polityczne, religijne i wreszcie życiowe rozkminy umieszczam na tle niezbyt popularnym, niezbyt typowym dla książek i tekstów wydawanych w środowisku nacjonalistycznym, a tym bardziej kibicowskim. Mimo, iż swoje korzenie zawsze zaznaczam, nie chcę trzymać się żadnego schematu typu „książka kibicowska”, „książka nacjonalistyczna” – nie, to nie jest żadna taka książka. Stali czytelnicy „Drogi Legionisty” znają moje „podróże” i to jest jeszcze jedna z nich, coś co mam nadzieję będzie dla Was inną lekturą niż wszystkie.

Szczegóły dotyczące zamawiania książki TUTAJ. Można ją nabyć także w sklepie Archipelag.

Wydawcą jest Instytut Norwida – wydawca m.in. magazynu „Szczerbiec” i Dziennika Narodowo-Radykalnego Nacjonalista.pl.

Na podstawie: Informacje nadesłane

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*