Nacjonaliści z ELAM zdobyli 14 mandatów radnych

Po tym, jak w maju 2016 roku narodowi rewolucjoniści z Narodowego Frontu Ludowego (ELAM) uzyskali 2 miejsca w parlamencie, nie spoczęli na laurach. W dalszym ciągu prowadzą nie tylko intensywną formację ideologiczną dla działaczy i sympatyków, ale również akcje wsparcia dla potrzebujących rodaków – rozdawanie żywności, odzieży, oddawanie krwi, pomoc w znalezieniu pracy. Grudzień przyniósł kolejny sukces greckim nacjonalistom na Cyprze, którzy w wyborach samorządowych zdobyli 14 mandatów radnych w okręgach, gdzie wystawiali kandydatów.

Nasi koledzy z ELAM udowodnili, że cierpliwa i konsekwentna praca przynosi efekty.

Ideologia ELAM bazuje na zasadach socjalnego nacjonalizmu. Dla nas Ojczyzna pozostaje najwyższą wartością, wartą wszelkich poświęceń. Nasz Naród definiujemy na podstawie kryteriów rasy, krwi i pochodzenia. Jesteśmy ruchem politycznym służącym naszemu społeczeństwu. Sprzeciwiamy się ekonomicznej tyranii globalnego kapitalizmu, pochłaniającego wszystko co stanie mu na drodze. Najwyższy czas stanąć w obronie interesów naszych rodaków i przeciw niesprawiedliwości. Tradycja, Cywilizacja, Naród, pryncypia „hellenizmu” są podstawowymi pojęciami, które definiują naszą walkę o zachowanie naszych korzeni kulturowych, helleńskiego dziedzictwa, o wolność dla naszego kraju, naszej wyspy, naszego greckiego Cypru.

Na podstawie: ELAM/nacjonalista.pl

ELAM

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*