Florencja: Atak bombowy na naszych faszystowskich przyjaciół

We Florencji po raz kolejny dali o sobie znać „antyfaszystowscy” troglodyci. Ładunek wybuchowy eksplodował w trakcie rozbrajania przed wejściem do księgarni „Il Bargello”, prowadzonej przez naszych przyjaciół z CasaPound Italia. Ciężko ranny został jeden z pirotechników, który pojawił się na miejscu po tym, jak patrol policji zobaczył przed wejściem do lokalu podejrzany pakunek.

To już trzecie tego typu zdarzenie przed księgarnią „Il Bargello” w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Aktywiści CasaPound nie tylko zajmują się tam sprzedażą książek, ale również prowadzą zbiórki żywności dla potrzebujących rodaków i oferują bezpłatne porady prawne. Z jednej strony mamy nacjonalistyczny solidaryzm, z drugiej „antyfaszystowski” paroksyzm nienawiści i frustrację spadkobierców komunistycznych partyzantów.

Więcej o historii oraz ideologii CasaPound w 152. numerze magazynu „Szczerbiec” – szczegóły wydawnictwa TUTAJ. Fotorelacja z wizyty polskich nacjonalistów w głównej siedzibie „faszystów trzeciego millenium” TUTAJ.

Massima solidarietà ai nostri camerati italiani!

Na podstawie: CPI/Nacjonalista.pl

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*