Lider Hezbollahu: Dżihadyści służą syjonizmowi

Szejk Hassan Nasrallah, sekretarz generalny Hezbollahu, podsumowując wydarzenia w regionie, w tym wyzwolenie Aleppo, przekazał chrześcijanom tradycyjne już życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i powiedział m.in.:

Potrzebujemy jedności w obliczu prądów dżihadystowskich (takfirystyczych), które niosą ze sobą przerażające obrazy mordów, rzezi i krzyżowania i innych najgorszych rzeczy. Izrael nie toleruje jedności umysłów, woli oraz armii, które mogą stawić czoła syjonizmowi. Dżihadyści służyli i służą syjonistycznemu projektowi, aby Izrael stał się najpotężniejszą siłą w regionie. Musimy współdziałać w celu odparcia tych zagrożeń. Oś oporu wyjdzie zwycięsko z globalnej wojny przeciwko niej, ponieważ nasi bojownicy nie spoczną aż do ostatecznego zwycięstwa.

Hezbollah ma dziś pod bronią 20 000 żołnierzy, w rezerwie czeka dwa razy tyle przeszkolonych osób. Media izraelskie piszą od dłuższego czasu z przerażeniem o sile militarnej Partii Boga. Ponad 2000 bojowników Hezbollahu oddało życie w Syrii broniąc chrześcijan i muzułmanów przed barbarzyńcami.

Polityczni Żołnierze z Partii Boga to nasi sojusznicy w walce z międzynarodowym syjonizmem i jego sojusznikami.

Na podstawie: Hezbollah/nacjonalista.pl

HNPB

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*