Triumf woli: Aleppo wyzwolone!

Heroiczna walka żołnierzy syryjskiej armii i sojuszników o oczyszczenie z barbarzyńców strategicznego miasta Aleppo została zakończona sukcesem. Na dzień 13 grudnia 2016 roku siły wierne prezydentowi Baszarowi al-Assadowi kontrolowały 99% jego powierzchni. To koniec trwającej od 15 listopada wielkiej ofensywy syryjskiej armii, bojowników libańskiego Hezbollahu oraz Syryjskiej Partii Socjal-Nacjonalistycznej, szyickich milicji z Iraku, wspieranych przez rosyjskie lotnictwo oraz doradców wojskowych z Iranu.

Wciąż trwa akcja deratyzacyjna, którą globalistyczne media określają mianem „rzezi cywilów”. Nie o żadnych cywilów tu chodzi, a o islamistyczną dzicz, lubującą się w ścinaniu głów chrześcijanom oraz innym mniejszościom.

Rosyjscy saperzy nie znaleźli w wyzwolonych dzielnicach Aleppo ani jednej szkoły, ani jednego szpitala, które funkcjonowałby w czasie okupacji bojowników zgodnie ze swoim przeznaczeniem – poinformował rzecznik rosyjskiego resortu obrony generał major Igor Konaszenkow. Wszystkie te obiekty były wykorzystywane w charakterze ośrodków dowodzenia, sądów szariackich, miejsc zbiórki bojowników, składów amunicji, czy też zakładów produkcji rakiet własnej roboty.

Wojna w Syrii trwa od 2011 roku. Nacjonalistyczny rząd wspierany przez ochotnicze milicje oraz bojowników Hezbollahu walczy z islamistycznymi barbarzyńcami wspieranymi przez Turcję, Izrael, USA, Arabię Saudyjską, Katar oraz inne kraje.

Na podstawie: onet.pl

Syriaflaga

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*