Nordycki Ruch Oporu: Zatrzymać inwazję, śmierć establishmentowi!

Największa w historii manifestacja Nordyckiego Ruchu Oporu odbyła się w Sztokholmie pod hasłem „Zatrzymać inwazję obcych!”. Z centralnego parku Kungsträdgården do Mynttorget, placu, gdzie usytuowany jest parlament Szwecji, przemaszerowało ponad 700 narodowych rewolucjonistów. Blisko 200 osób w wyniku działań policji nie mogło dotrzeć do miejsca zgromadzenia.

Pär Öberg, radny i lider partii politycznej utworzonej w ramach Ruchu, przypomniał, iż masowa imigracja jest efektem działań globalistów i to przeciwko nim należy kierować swój gniew. Fredrik Vejdeland, który przewodniczył marszowi powiedział do zgromadzonych, że wynik wyborów w Stanach Zjednoczonych to znak, że zaczęła się światowa rewolucja. Miał także wyrazić aprobatę co do pomysłu, aby zniszczyć imperium medialne Bonnier - właściciela gazety Dagens Nyheter, Expressen, Dagens Industri i Sydsvenskan oraz telewizji TV4. Grupa ta kontrolowana jest przez najbogatszą rodzinę żydowską w Szwecji. Tłum w trakcie tych słów skandować miał: „Powiesić ich, powiesić ich”. Lider Nordyckiego Ruchu Oporu, Simon Lindberg, wezwał wszystkich do aktywnego działania i bezkompromisowej walki z Systemem. Zapowiedział, że aktywiści NRO nigdy nie będą klękać przed syjonistami, nieważne ile „złota położą na wadze”. Swoje przemówienie zakończył słowami: Śmierć establishmentowi!

Spokojny marsz próbowali zakłócić jak zwykle „antyfaszyści” i inne odpady społeczne.

Hell Seger!

 sfi1

sfi2

Przemówienia z angielskimi napisami

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*