Ruski Marsz 2016 – za Naród, Wolność i Białą Europę!

Ruski Marsz w Moskwie, najważniejsza i największa manifestacja rosyjskich nacjonalistów, odbył się po raz dwunasty. Jak zwykle przebiegał pod znakiem represji neosowieckiego reżimu. Aresztowania organizatorów, konieczność skrócenia trasy i odwołanie koncertu muzyki patriotycznej nie zniechęciły naszych przyjaciół z Rosji.

Odrzucający neosowietyzm i liberalizm nacjonaliści maszerując ulicami Moskwy wznosili okrzyki: „Precz z okupacją, wolność dla rosyjskiego narodu!”, „Rosja to Europa!”, „Precz z reżimem KGB!”, „Rosja dla Rosjan!”, „Wolność dla więźniów politycznych”, „Wolność dla Aleksandra Biełowa!”, „Chwała rosyjskiemu narodowi, chwała białej rasie!”.

W wydarzeniu tradycyjnie wzięli udział m.in. prawosławni narodowcy, aktywiści Komitetu „Naród i Wolność”, narodowi rewolucjoniści, narodowi socjaliści, a także panslawiści niosący flagi wszystkich krajów słowiańskich. Lokalne Ruskie Marsze odbyły się w 16 miastach.

W 151. numerze magazynu „Szczerbiec” polecamy lekturę apelu rosyjskich nacjonalistów do europejskich kolegów – szczegóły wydawnictwa TUTAJ.

Kilka lat temu reprezentanci ówczesnego Ruchu Przeciwko Nielegalnej Imigracji (zdelegalizowany) za pośrednictwem greckich nacjonalistów przekazali kierownictwu NOP wiadomość w której czytamy m.in.: „Jest nam przykro, iż przez złą imperialną politykę Rosji i Związku Sowieckiego Polacy zrazili się do nas. Może na zawsze i nieodwracalnie. Rosyjscy nacjonaliści są gotowi wyciągnąć pomocną dłoń do Polski, Polaków i polskich nacjonalistów w każdej sytuacji i robią wszystko co możliwe, gdyż rozumiemy, iż białe, a szczególnie bratnie słowiańskie narody muszą kroczyć razem”.

Pełna solidarność z ruskimi nacjonalistami!

rm1

rm2

rm3

Официальный сайт Русского Марша

Комитет „Нация и Свобода”

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*