„Kierunek Rewolucja” – 3000 faszystów na zjeździe CasaPound

Ponad 3000 faszystów wzięło udział w dorocznym zjeździe CasaPound Italia pod hasłem „Kierunek Rewolucja”. Wszystko odbyło się w miejscowości Chianciano Terme w Toskanii. Na nic się zdały protesty i apele „postępowców” o cofnięcie zgody na organizację wydarzenia. Przez 3 dni działacze CasaPound oraz zagraniczni goście mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawych debatach poświęconych między innymi teorii gender, wyjściu z Unii Europejskiej czy też aktualnej sytuacji w Syrii. Oprócz tego na chętnych czekały prezentacje książek, szkolenia z zakresu samoobrony i sztuk walki, stoiska z nacjonalistycznymi gadżetami i koncerty zespołów tożsamościowych.

Przewodniczący CasaPound, Giancula Iannone, podsumował ostatni rok działalności, który obfitował w ważne wydarzenia – sukces w wyborach lokalnych w Bolzano, wielką manifestację w Rzymie w rocznicę śmierci Dominique’a Vennera oraz niezwykłą mobilizację działaczy i sympatyków po tragicznym trzęsieniu ziemi, której efektem była zbiórka ponad 80 ton darów w ciągu 48 godzin.

Więcej o historii oraz ideologii CasaPound w 152. numerze magazynu „Szczerbiec” – szczegóły wydawnictwa TUTAJ.

dr1

dr2

dr3

Przewodniczący CasaPound pozdrawia dziennikarzy :)

dr4

***

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*